
Циркуляційний насос для котла Wilo Star-RS 25/4-180 Польща
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 25/4 і 25/6/180
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 25/4 і 25/6 стандартний для систем опалення з трьома ступенями частоти обертання.
Циркуляційний насос із нарізним з'єднанням для систем опалення всіх типів, промислових циркуляційних установок, що охолоджують циркуляційні системи
ТЕХНІЧНЕ ОПИС ТОВАРУ:
Характеристики:
Сфера застосування: Системи опалення всіх типів.
Допустимий діапазон температур від 0 °C до +110 °C
Три попередньо обрані ступені частоти обертання для адаптації навантаження
Номінальний діаметр Rp 1
Установлювальна довжина, мм: 180
Максимальний робочий тиск 10 барів
Споживана потужність двигуна Р1, Вт: < 68
Оптимальне подавання, м3/год: 3,0
Оптимальний напір, м: 3,0
Pабой тиск макс. – 10 бар
Частота обертання, об./хв: < 2000
Електричне під'єднання: 1×230В
Спрощений електромонтаж завдяки знімному кабельному введенню клемної коробки з можливістю двостороннього під'єднання; Швидке під'єднання за допомогою пружинних клем
Матеріали
Корпус насоса: зелений чавун
Робоче колесо: Синтетичний матеріал
Вал: Нержавіюча сталь
Підшипники: Металографіт
Допустимі перекачувані рідини:
Вода систем опалення
Водо-гліколева суміш
Гарантія 12 місяців. Завод-виробник WILO.
Система опалення важлива частина будь-якого приміщення, чи то комерційне підприємство, чи то житлова будівля. Всі знають, що від гарної опалювальної системи залежить навіть термін експлуатації всієї будівлі, адже вогкість і холод головний ворог будь-якого домобудування. Фундамент може руйнуватися, а дах, в основі якого лежать балки, швидко зіпсується (згніє). Не варто заощаджувати на опалюванні, щоб потім неажать про своє рішення.
Тому ми рекомендуємо циркуляційний насос Віло купити. Ця модель прекрасно справляється зі своїми функціями та переносить будь-які навантаження, так що купити саме її буде грамотним рішенням. До того ж варто вона зовсім недорогою, а це часом важливо, адже всі ми любимо заощадити свій бюджет. Крім того, такі насоси забезпечують гарну циркуляцію води за опалювальною системою, що в підсумку дає економію ресурсів. Люди, які мають таке обладнання,платять за опалення в рази менше, а це завдяки тому, що температура теплоносія завжди висока і його не потрібно постійно підігрівати, що знижує витрати палива.
Тільки в нас ви зможете придбати циркуляційний насос для опалення ціна, на який вас приємно здивує, адже ми намагаємося догодити своїм клієнтам і не підвищуємо їх. Ми завжди раді новим клієнтам, тому регулярно організовуємо різні акції та знижки. Працювати з нами завжди вигідно та зручно. Сучасний інтерфейс і система фільтрів допоможе скоротити час на пошуки товарів. Під час купівлі обов'язково зверніть увагу на основні характеристики товару, що вибирається, адже від цього залежить термін і ефективність його експлуатації, а в разі потреби звертайтеся до наших консультантів за допомогою. Приємних вам покупок!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний напір | 4 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб. м/год |
| Стан | Нове |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP44 |
| Тип ротора | "Мокрий" |
| Основні | |
| Споживана потужність (W) | 60 |
| Частота тока | 50 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ДоЮань |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205
1 050 ₴
945 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


