
Фекальний насос із подрібнювачем + шланг 25м для вигрібних ям, септиків DELTA WQD 1.1 чавунний корпус
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фекальний насос із подрібнювачем + шланг 25м для вигрібних ям, септиків DELTA WQD 1.1 чавунний корпус»
Набір з фекального насоса з подрібнювачем DELTA WQD чавунний корпус і шланга 25 м (50 мм) + оцинкований хомут для фіксації шланга в подарунок
Комплектація набору:
- Фекальний насос із подрібнювачем Delta WQD-1.1
- Шланг для дренажно-фекального насоса Euroaqua ПВХ Ø 2" (50 мм) 25 метрів Синій
- Хомут сталевий оцинкований 12,7 мм D 33-57 мм INTERTOOL TC-0133
Сфера застосування насоса:
Фекальний насос Delta WQD призначений для підіймання брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от ґрунтові та поверхневі води, зокрема і з вмістом мулу, побутових стоків, фекалій. Призначений для відкачування побутових вигрібних (каналізаційних) ям закритого типу, зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Дренажний шланг і хомут:
Шланг для фекальних каналізаційних насосів. Застосовується на дренажно-фекальних насосах для очищення зливних ям і резервуарів від стоків. Виготовляється з високоякісних матеріалів: прогумована тканина захищає шланг від зовнішніх незначних механічних пошкоджень і покращує гнучкість, запобігаючи появі тріщин під час вигинів і зламів. Хомут забезпечує надійну герметизацію з'єднання рівномірним розподілом сили обтискання по всій поверхні шланга
Оптимальний вибір для вигрібних ям закритого типу:
Є оптимальним насосом для відкачування очищення з вигрібних (вербних) ям закритого типу, в які скидаються відходи з туалету, кухні, пральної машини, ванної без вмісту зовнішнього сміття, як-от пакети, дріт, мотузки, велика кількість волосся.
Чавунна крильчатка-подрібнювач:
Завдяки чавунній крильчатці-подрібнювачу насос здатний подрібнювати (перетирати) і готувати до викиду в'язкі відходи, як-от глина, фекалії, папір (крім вологих серветок), кухонні відходи, що містяться в рідині, що відкачується.
Автоматична робота:
Насос обладнаний поплавцевим датчиком рівня воды. У разі зниження рівня рідини, що відкачується, до мінімальної — поплавець опускається вниз і вимикає насос, у такий спосіб захищаючи його від "сухого ходу", який тягне за собою перегрівання і вихід із ладу двигуна. У разі підвищення рівня рідини, що відкачується, — поплавець підіймається вгору та запускає насос. Ця система дає змогу працювати насосу в автоматичному режимі без візуального контролю рівня рідини, що залишилася відкачуваною.
Конструктивні характеристики насоса:
- Корпус насоса з чавуну
- Робоче колесо відкритого типу з чавуну
- Двигун однофазний, асинхронний із вбудованим тепловим захистом
- Охолодження двигуна перекачуваної рідиною
- Подвійне ущільнення з керамографіту
- Укомплектований датчиком рівня води, може працювати в автоматичному режимі
Характеристики електродвигуна:
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 68
- Обмотка статора: мідь
- Довжина кабелю: 6 м
- Тип двигуна: асинхронний, з вбудованим термозахистом
Основні характеристики насоса:
- Потужність: 1,1 кВт
- Максимальний напір: 10 м
- Пропускна здатність: 10 куб. м/год
- Вихідний патрубок: 2 дюйми (50 мм)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 6 м |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP64 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 3 188,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 320
4 982 ₴
3 188,48 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



