+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-25%






Насос фонтанний Euroaqua THJ — 1843 (40 ватів)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короткі технічні характеристики: Напруга живлення: 220 В, 50 Гцмаксимальна продуктивність: 1,8 м3/год (30 л/хв) максимальна напор: 2,5 мпотрібна потужність: 40 Втмаса: 2 кгстра виробник: КНР Обмеження: перекачувальна рідина: вода Очисна максімальна температура рідини, що перекачується +35 °C, а температура довкілля +40 °C Конструктивні характеристики: насоса: фонтанний для басейнів, фонтаноохолодження двигуна перекачуваною рідиноюфільтр для очищення від механічних домішок тип двигуна — синхронний, закритого типовапруження живлення: 220 В, 50 Гцрежимів роботи: тривалий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща Китай |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Нове |
| Характеристики насоса | |
| Висота підіймання води | 2.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Конструктивне виготовлення | вертикальний |
| Максимальний напір | 2.5 м |
| Максимальна витрата | 1.8 куб.м/год |
| Потужність двигуна | 0.04 |
| Призначення | для басейнів |
| Напруга | 220.0 |
| Номінальний напір | 2.5 м |
| Номінальна витрата | 1.8 куб.м/год |
| Особливості | для фонтана |
| Продуктивність | 1.8 куб.м/год |
| Розмір фільтрованих частинок | 0.005 мм |
| Сфера застосування | побутовий |
| Тип | насос |
| Тип привода | електричний |
| Тип встановлення | сухе встановлення |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 339,50 ₴
- В наявності
1 786 ₴
1 339,50 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


