
Глибокий насос ВОДОЛЕЙ БЦПЕ 0,5-50У
Виробництво: Україна
Виробник: ТОВ "ПРОМЕЛЕКТРО", гХарків
Тип насоса: побутовий відцентровий заглибний 8-ступеневий
Продуктивність: об'ємне подавання води 60 л/хв, номінальна — 1800 л/год (максимальна-3600 л/год)
Макс. напір: номінальний — 50 м/ максимальний — 75 м
Діаметр виходу: ØG-1" (1 дюйм) або 25 мм
Габаритні розміри: 528х95 мм
Діаметр насоса: Ø 95 мм/ Ø 105 мм (з електрокабелем)
Макс. температура води: не більш ніж 35 °C
Вміст механічних домішок: не більш ніж 1500 г/м3
Довжина мережевого шнура: 32 м
Живлення: 220 ± 22 В
Потужність: 970 Вт
Режим роботи: тривалий
Маса нетто: 14,8 кг
Маса брутто: 16,2 кг
Гарантія: офіційна 24 місяці (від виробника)
Комплектація насоса Водолей:
электронасос (оригинал)
електрокабель повної довжини — 32 метри
пусковий пристрій (конденсаторна коробка)
інструкція з експлуатації (технічний паспорт)
фірмове картонне паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 970 Вт |
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Промелектро |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 75 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Свердловинний |
- Ціна: 8 508 ₴
- Готово до відправки
8 508 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


