
Насос циркуляційний для опалення Euroaqua GPS 15/6-130 з гайками
Циркуляційний насос є дуже важливим обладнанням у будь-якій системі опалення. Він необхідний для збільшення швидкості циркуляції теплоносія в одній або двотрубних системах опалення. Насос можна використовувати з котлами різного типу: твердопаливний, газовий, електричний тощо. Також він може застосовуватися в системі тепла підлога.
Euroaqua GPS 15-6/130 — це класичний побутовий циркуляційний насос модульної конструкції з мокрим ротором. Корпус агрегату зроблений із чавуну, робоче колесо з полімеру, вал двигуна з металокераміки. Ці матеріали мають високу міцність і антикорозійну стійкість, не схильні до впливу теплоносія (звичайна вода або спеціальна рідина). Двигун — двополюсний, асинхронний, з максимальною потужністю 100 Вт працює в побутовій електромережі з напругою 220 В. Охолодження двигуна та змащення всіх деталей, що труться, здійснюється рідиною, що переміщається.
Керування насосом, вибір необхідного режиму потужності відбувається за допомогою механічного трипозиційного перемикача. У першому положенні потужність становить 48 Вт продуктивність 28 л/хв, у другому 70 Вт продуктивність 43 л/хв, третє положення (максимальна потужність 100 Вт) 52 л/хв. Максимально створюваний напір 6 метрів. Кабель живлення в комплект постачання не входить.
Технічні характеристики:
- Максимальне об'ємне подавання: 3,1 м3/год (52 л/хв)
- Максимальна напір: 6 м
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Режими потужності: 46/67/100 Вт
- Монтажна довжина: 130 мм
- Різь на патрубках: Ø 25 мм
- З'єднувальні гайки: Ø 3⁄4"
- Температура рідини, що перекачується: до +110 °C
- Максимальна температура довкілля: до +40 °C
- Максимальний тиск у гідросистемі — 10 барів
- вага: 2,2 кг
Обмеження:
- Робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- Загальна жорсткість рідини, не більш ніж 700 мкг — екв/кг
- Вміст сполук заліза, не більш ніж 500 мкг/кг
- Вміст розчиненого кисню, не більш ніж 50 мкг/кг
- Вміст нафтопродуктів, не більш ніж 1 мг/кг
- Значення pH 7,0 — 9,5
- Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктування має бути не менш ніж 1,5 м водяного стовпа за температури +90 °C
Конструктивні характеристики:
- Моноблокові горизонтальні з одним робочим колесом
- Корпус насосної камери з чавуну
- Колесо робоче — відцентрове, закритого типу, виготовлене з полімеру
- Вал двигуна з металокераміки
- Підшипники ковзання радіального типу: кераміка/графіт
Двигун:
- Асинхронний двополюсний із короткозамкнутим «мокрим» ротором, тришвидкісним
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною
- Корпус статора з алюмінію
- Перемикання швидкостей здійснюється механічним трипозиційним перемикачем
- Ступінь захисту IP44
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: тривалий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 311,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 213
1 457 ₴
1 311,30 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


