+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-10%




Насос циркуляційний для опалення Nocchi 25/6-180
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 180 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насос циркуляційний для опалення Nocchi 25/6-180»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб ефективніше використовувати природний газ або електроенергію, яка нагріває воду для класичних систем охолодження, було створено циркуляційний насос NOCCHI SR3 25-60-180. З ним Вам більше не потрібно чекати, поки вода самостійно почне рухатися по трубах і повільно нагрівати приміщення. Його конструкція забезпечить тиху та продуктивну роботу, тому він не внесе у Ваше життя будь-якого дискомфорту. Він розрахований на тривалу роботу, оскільки матеріали в ньому використовуються лише найкращі. Невелика вага і габарит значно полегшать його установку в будь-яких умовах.
- Корпус насоса із чавуну;
- Графітовий упорний підшипник;
- Керамічні вал та радіальні підшипники;
- Низький рівень споживаної електроенергії;
- Робоче колесо із термостійкого композитного матеріалу;
- Призначень для тривалої роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOCCHI |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 104 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 903,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 219
2 115 ₴
1 903,50 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



