




Міні станція для автоматичного водопостачання Delta GP 125/2 L, бак 2 літри
Міністанція Delta GP 125/2L
Недорогий і практичний насосна станція для автоматичного водопостачання і забезпечення безперебійного водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів та інших споживачів чистою водою з колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей, резервуарів, водопровідників та інших джерел. Станції автоматично підтримують необхідний тиск у системі водопостачання, автоматично вмикаючись і вимикаючись у міру витрачання води споживачами. Станція укомплектована гідробаком на 2 літри що дає змогу неабияк продовжити експлуатацію насоса та уникнути гідравлічних ударів
Конструкція насоса
Корпус насосної частини: чавун
Кожух двигуна: алюміній
Вал двигуна: неіржавка сталь
Робоче колесо: латунь
Зворотний клапан: є
Механічне ущільнення: кераміка/графіт
Ø патрубків: 1" × 1"
Максимальний напір: 28 метрів
Максимальна продуктивність: 30 л/хвилину
Потужність: 0,125 кВт
Підіймання води: 7 метрів
Тип двигуна: асинхронний
Напруга: 220-240 В
Довжина кабелю: 0,5 метра
Клас захисту: ip55
Умови експлуатації насоса
Макс.температура рідини: +35°С
Макс.температура довкілля середовища: +40 °C
Макс.розмір твердих частинок: 5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 28 м |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 6 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 950,50 ₴
- В наявності
- Код: 607
2 350 ₴
1 950,50 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00




