+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-22%








Фекальний насос із ножем для вигрібних ям, колодязів DELTA ASD 2 - 2,6 КВТ + шланг зелений 25 метрів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос з ножем DELTA ASD 2 - 2,6 КВТ + шланг зелений 25 метрів
Сфера застосування
Дренажно фекальні насоси використовуються для викачування вигрібних ям, колодязів, стічних вод
Наявність різального ножа в насосі допомагає перемелювати грубі частинки
Конструктивні характеристики: - корпус насоса з АЛЮМІНІЮ — робоче колесо з чавуну. - Вал насоса з неіржавкої сталі — механічне ущільнення з керамографіту - комплектуються датчиком рівня води та може працювати в автоматичному режимі Характеристики: Потужність: 2600 Вт Напруга: 220 В Частота: 50 Гц Максимальний розмір частинок: 25 мм Продуктивність до: 12 м3/год Напір до: 12 м Глибина занурення: 5 м Діаметр приєднувального патрубка: 2" Максимальна температура рідини: 40 oС Тип захисту: IP 68 Вага: 12 кг Гарантія: 12 місяців Країна виробник: ПОЛЬША
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Delta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Брудна |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Фекальний |
- Ціна: 3 592,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 356
4 606 ₴
3 592,68 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


