




Фекальний насос Delta АDR 1.1 без поплавця + 10 м. шланга + хомут
Застосовується насос для викачування брудних вод із вигрібних ям відкритого та закритого типу. Можна, звичайно, застосовувати і для чистої води, наприклад, осушення басейну, але переважно такий насос набувають для використання в його прямих цілях — відкачування вигрібних ям після туалету, ванної, кухні та пральної машини, відкачування побутових каналізаційних з висотою підйому не більш ніж 9 м. Горизонтальне подавання до 80 м. Насос обладнаний чавунною крильчаткою, що дає змогу дробити фекалії
Рекомендується до придбання тим, кому не потрібен потужніший агрегат, по-перше, з економії електроенергії, по-друге, з економії засобів, бо насос із таким подрібнювачем коштує дешевше, ніж насос із ножами. Також цей насос буде на кілька кілограмів легшим.
СМАК КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ 10 МЕТРАМІ ШЛАНГА І ХОМУТОМ 40-60 ММ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 250,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 363
2 679 ₴
2 250,36 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


