



Насос циркуляційний Euroaqua UPS PRO 25-8S/180 (з гайкою) 5 років гарантії
Насос циркуляційний Euroaqua UPS PRO 25-8S/180 (з гайкою) 5 років гарантії
– Робоча рідина: нев'язка, хімічно
неагресивна, без волокнистих
увімкнень або механічних домішок
— значення pH 8,5-9,5
— Максимальний робочий тиск 10 атм.
— Максимальна температура
рідини, що перекачується +110 0С
— Максимальна температура довкілля +40 0С
Сфера застосування
Циркуляційні насоси призначені для перенесення робочих рідин у системах опалення.
закритого та відкритого типу, а також систем кондиціонування з постійним обсягом
робочої рідини
Конструктивні характеристики:
– Мідна обмотка статора
— Двигун асинхронний із короткозамкнутим «мокрим» ротором закритого типу.
— Три режими потужності
— моноблокове вироблення з одним робочим колесом
— Корпус насосної камери з чавуну
– Робоче колесо з PES полімеру
— провідний вал із високоякісної металокераміки
— Корпус статора з алюмінію
– Втулки з керамографіту
– З'єднувальні гайки в комплекті
– Монтажна база 180 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Максимальний напір | 8 м |
| Споживана потужність | 182 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 961 ₴
- Готово до відправки
- Код: 236
3 290 ₴
2 961 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


