
Дренажний насос для брудної води Euroaqua QDS 400 нержавіюча сталь
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дренажний насос для брудної води Euroaqua QDS 400 нержавіюча сталь»
Опис товару:
Дренажний насос Euroaqua QDS 350 — це компактний, легкий і готовий до під'єднання прилад із кабелем і штекером, поплавцевим вимикачем.Насос має гарні гідравлічні характеристики, більшу продуктивність за мінімальних витрат електроенергії. Купуючи насос Euroaqua QDS 350 — ви отримаєте незамінний помічник у домашньому господарстві та на виробництві.
Сфера застосування:
Дренажний насос Euroaqua QDS використовується для відкачування рідини. Може працювати із забрудненою водою, що містить дрібне сміття та волокна. Він відкачує ґрунтові, стічні, дощові, відпрацьовані води з зливних колодязів, ванн і басейнів побутового та промислового використання, підносить воду з резервуарів і цистерн.Може використовуватися для поливання садів, городів.
Особливості та можливості моделі:
- Корпус насоса, що веде вал із неіржавкої сталі.
- Механічне ущільнення з керамографіту.
- Призначений для тривалої роботи.
- Два робочі колеса радіально-центробігного типу з неіржавкої сталі.
- У двигуні передбачений термозахисний пристрій.
- Комплектується датчиком рівня води.
Технічні характеристики:
- Потужність — 350 Вт.
- Продуктивність — 80 л/хв.
- Напруга — 220 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 1 м |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 2 126,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 321
2 726 ₴
2 126,28 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



