+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-28%




Фекальний насос з подрібнювачем для септиків, колодязів, вигрібних ям VODOMET WQD 12-10-1,3
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 27 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фекальний насос з подрібнювачем для септиків, колодязів, вигрібних ям VODOMET WQD 12-10-1,3»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос із подрібнювачем
Сфера застосування:
Фекальні насоси VODOMET WQD призначені для підіймання брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от ґрунтові та поверхневі води, зокрема й із вмістом іла, побутових стоків, фекалій, осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Конструктивні характеристики:
- Корпус насоса з чавуну
- Робоче колесо відкритого типу з чавуну
- Двигун однофазний, асинхронний із вбудованим тепловим захистом
- Охолодження двигуна, що перекачується рідиною
- Подвійне ущільнення з керамографіту
- Укомплектований датчиком рівня води, може працювати в автоматичному режимі
Основні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Потужність, кВт | 1,3 |
| Максимальний напір, м | 10 |
| Пропускна здатність, куб. м/год | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 6 м |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 2 504,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 316
3 478 ₴
2 504,16 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



