+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-25%






Дренажно-фекальний насос із подрібнювачем 1100 Вт Delta WQD 1-1.1 для каналізації та брудної води
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 27 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дренажно-фекальний насос із подрібнювачем 1100 Вт Delta WQD 1-1.1 для каналізації та брудної води»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос Delta 1100 Вт призначений для відкачування побутових зливних ям з густим і волокнистим осадом, вуличних туалетів і брудної води.
Насос можна використовувати для чищення неглибоких колодязів (глибиною до 10 м), невеликих ставків і домашніх «копанок».
Так само здатний перекачувати чисту воду з басейну або річки на полив.
Гарантія - 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 2 502,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 318
3 337 ₴
2 502,75 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



