+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-30%








Фекальний насос із ножем для септиків, каналізацій Delta WQCD 2-2,6 корпус чавун
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 27 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фекальний насос із ножем для септиків, каналізацій Delta WQCD 2-2,6 корпус чавун»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос з ножем Delta WQCD
Область застосування:
Фекальні насоси Delta WQCD з ножем призначені для підйому брудних вод і хімічно неагресивних рідин, таких як грунтові та поверхневі води, в тому числі і з вмістом мулу, побутових стоків, фекалій, осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів. Насоси даної серії обладнані ріжучим механізмом, що дозволяє попередньо подрібнювати тверді й волокнисті включення, що містять перекачується.
Конструктивні характеристики:
- Подрібнюючий механізм: є
- Корпус насосної частини: чавун
- Кожух двигуна: чавун
- Вал двигуна: нержавіюча сталь
- Робоче колесо: чавун
- Вихідний патрубок: чавун
- Механічне ущільнення: кераміка/графіт
- Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насоса в зависемости від рівня води
Основні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Потужність, кВт | 2,6 |
| Максимальний напір, м | 12 |
| Пропускна здатність, куб. м/год | 12 |
Характеристики електродвигуна:
- Напруга: 220-240В
- Частота: 50Гц
- Клас захисту: IP68
- Обмотка статора: мідь
- Довжина шнура: 6м
- Тип двигуна: асинхронний, з вбудованою термозахистом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 3 158,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 313
4 512 ₴
3 158,40 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



