
Циркуляційний насос для опалення Euroaqua GPD 32-10 0.3 кВт + гайки
Циркуляційний насос Euroaqua GPS 32-10 0.3 кВт + гайки
Насос циркуляційний Euroaqua GPD 32 - 10 0,3 кВт + гайки призначений для використання в закритих і відкритих системах опалення з постійним рівнем робочої рідини. Конструкція дозволяє ефективно працювати пристрою як в системах з регульованою температурою теплоносія, так і в системах зі змінним і постійним потоком води.
Технічні характеристики:
Продуктивність до: 12 м3/ч
Напір до: 10 м
Додаткова інформація
Гарантія: 24 міс. Виробник: Euroaqua.
Технічні характеристики:
Двигун – 1—швидкісний асинхронний з мокрим ротором;
Електромотор – 220-240/60 (В/Гц) з вбудованим конденсатором.
Максимальний робочий тиск – 10 бар).
Максимальна температура рідини +110 °C.
Робоча температура – +40 °C.
Міжосьова відстань – 220 (мм).
Потужність - 300 Вт ;
Клас ізоляції – Н.
Ступінь захисту – IP44.
Зміст гліколю – макс. 50%.
Корпус насоса – чавун.
Вал – нержавіюча сталь.
Сорочка ротора і статор – нержавіюча сталь.
Гайки, DN32 – сталь.
Робоче колесо – технополімер.
Підшипники – графіт.
Прокладки – EPDM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 0.26 Вт |
| Пропускна здатність | 5.5 куб. м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
- Ціна: 5 710,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 207
6 345 ₴
5 710,50 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


