+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-10%


Циркуляційний насос для котла Euroaqua GPS 25-8 180 + гайки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Euroaqua Циркуляційний насос GPS 25-80 180
Технічні характеристики:
Продуктивність до:9.5 м3/год
Напір до: 8 м
Додаткова інформація
Гарантія: 24 міс
Країна виробник: Італія
Технические характеристики:
Двигатель – 3—скоростной.
Электромотор – 230/60 (В/Гц) со встроенным конденсатором.
Максимальное рабочее давление – 10 (бар).
Максимальная температура жидкости – +110 °C.
Рабочая температура – +40 °C.
Межосевое расстояние – 180 (мм).
Мокрый ротор.
Класс изоляции – Н.
Степень защиты – IP44.
Содержание гликоля – макс. 50%.
Корпус насоса – чугун.
Вал – нержавеющая сталь.
Рубашка ротора и статор – нержавеющая сталь.
Фланец – нержавеющая сталь.
Рабочее колесо – технополимер.
Подшипники – графит.
Прокладки – EPDM.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroaqua |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 0.26 Вт |
| Пропускна здатність | 5.5 куб. м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
- Ціна: 3 172,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 206
3 525 ₴
3 172,50 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


