
Насос для підвищення тиску Euroaqua 15WB-10
«Euroaqua» Насос для підвищення тиску 15WB-10
Опис товару:
Циркуляційний насос Euroaqua 15WB-10 — з «сухим ротором», що використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних і механічних домішок. Невеликі габарити та вага дають змогу розташувати насос безпосередньо на трубопроводі. Працює практично безшумно, у такий спосіб насос можна встановити в будь-якій частині будинку або квартири
Особливості та можливості моделі:
Корпус насоса з неіржавкої сталі.
Насосна частина та робоче колесо — з латуні.
Двигун асинхронного типу.
Механічне ущільнення з металографіту.
Робочі поверхні насоса мають внутрішнє антикорозійне покриття
Призначений для тривалої роботи.
Низький рівень споживання електроенергії.
Комплектується виносним датчиком протоку, який автоматично вмикає і вимикає насос, залежно від споживання води.
Технічні характеристики:
Живлення: 220—230 В, 50 Гц.
Потужність 90 Вт.
Продуктивність 10 л/хв.
Напір 10 метрів
Температура рідини, що перекачується: від +10 °C до +110 °C.
Вся інформація на сайті є ознайомленою. Докладну інформацію Ви можете уточнити в менеджерів. Купити циркуляційний насос Euroaqua 15WB-10 ви можете в нашому інтернет-магазині, оформивши заявку через інтернет або зателефонувати телефоном.
Технічні характеристики
Фізичні характеристики
Вага: 3,1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чиста |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 10 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Да |
| Споживана потужність | 0.09 Вт |
| Пропускна здатність | 0.6 куб. м/год |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Підвищення тиску | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 903,50 ₴
- Готово до відправки
2 115 ₴
1 903,50 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


