+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-25%




Шнековий насос свердловин DELTA 4QGD 1,8-50-0,37 kW нержавіюча сталь
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скважинний насос DELTA 4QGD 1,8-50-0,37 kW
Тип насоса: Шнековий.
Сфера застосування:
Шнекові свердловинні насоси призначені для подавання чистої та питної води зі свердловин і колодязів діаметром від 100 мм і більше. Вони використовуються для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках тощо. Можуть застосовуватися з використанням механічної або електронної схем керування в системах подавання води. Вони є гарним вибором у ситуаціях, коли потрібно досягти високих показників за напором під час використання насоса невеликої потужності.
Конструктивні характеристики:
- Матеріал корпусу — неіржавка сталь
- Насосна частина шнекового типу
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Двигун однофазний, асинхронний,
з вбудованим термозахистом - Механічне ущільнення з керамографіту
Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується до +40 °C
- Максимальний вміст піску: 0,15%
- Мінімальний діаметр отвору: 1"
Завод — виробник Delta. Гарантия 18месяцев.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Вид насоса | Скважинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 40 м |
| Максимальна глибина занурення | 50 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 50 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 1.8 куб. м/год |
| Стан | Нове |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP44 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 40 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Максимальна пропускна здатність | 1.8 куб. м/год |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Мінімальна пропускна здатність | 0.5 куб. м/год |
| Перекачувані середовища | Вода з домішками, Чиста вода, Технічна вода |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 467,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 413
3 290 ₴
2 467,50 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


