+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-20%


Cтанція насосна для води (безбашенка) Euroaqua Jet 100/24л чавун
Опис
Інформація для замовлення
Станція насосна Euroaqua Jet 100/24л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник |
Польща Китай |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 50 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Обсяг гідробака | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб. м/час |
| Споживана потужність | 1.1 W |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Основні | |
| Перекачувані середовища | Чиста вода |
- Ціна: 4 211,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 616
5 264 ₴
4 211,20 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


