

Насос дренажно-фекальний для брудної води Delta WQS 2-2,5 кВт нержавіюча сталь
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насос дренажно-фекальний для брудної води Delta WQS 2-2,5 кВт нержавіюча сталь»
Насос дренажно-фекальний WQS 2-2,5 кВт неіржавка сталь
Насос дренажно-фекальний WQS 2-2,5 кВт неіржавкої сталі розроблений для відкачування забруднених і стічних вод як у побутовій, так і в промисловій галузі. Робоче колесо обертає рідину, що розміщена в корпусі насоса, створюючи вихор, який передає кінетичну енергію рідини, виштовхуючи її з нагнітального патрубка, і всмоктуючи нову рідину з кругового проходу, передбаченого в нижній основі. Отже, вдається передати енергію рідини без потреби її проведення вузькими каналами, а також забезпечити проходження твердих частинок із наявністю подовжених волокнистих тіл, без небезпеки закупорювання. Купуючи насос WQS 2-2.5 — ви отримаєте надійний і компактний агрегат.
Сфера застосування:
Фекальний насос WQS 2-2.5 розроблений для підіймання стічних вод і хімічно неагресивних рідин. Завдяки конструктивній особливості, цей насос особливо підходить для використання в побуті, а також у всіх випадках, коли в перекачуваній рідині можуть бути тверді частинки, розмірами до 455 мм. Отже, його використання рекомендується не тільки для осушення затоплених приміщень, як-от підвали та бокси, але також і для відкачування побутових стоків, каналізаційних зливів, стічних вод із підвищеним вмістом волокнистих тіл. Цей насос вирізняється крайньою простотою встановлення та максимальною надійністю під час стаціонарного встановлення для функціонування в автоматичному режимі.
Особливості та можливості моделі:
Корпус насоса комбінований: неіржавка сталь і чавун.
Гнучке колесо закритого типу з чавуну.
Двигун однофазний, асинхронний із термозахисним пристроєм.
Подвійне механічне ущільнення з графітокераміки з олійним закривом.
Укомплектований датчиком рівня води й може працювати в автономному режимі.
Ведучий вал, кожух двигуна — з неіржавкої сталі.
Технічні характеристики:
Потужність, Вт — 2500;
Продуктивність (макс.), м3/год — 19;
Максимальний натиск, м — 23 ;
Глибина всмоктування — 9 м;
Напруга, В — 220—240; Частота, Гц — 50; Клас захисту — IP 65; Діаметр вихідної патрубки, дюйм — 2"
Виробник — Delta
Гарантія — 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Вага | 16.5 кг |
| Вид насоса | Фекальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальний напір | 23 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Пропускна здатність | 19 куб. м/год |
| Стан | Нове |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP65 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 2 996,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 319
3 525 ₴
2 996,25 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



