+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79


Фекальний насос для вигрібних ям ForWateR WQD 2.5 чавунний корпус з ножами + шланг 25м
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акційне пропонування в подарунок до насоса йде 2 дюймовий польський шланг ONEX 25 погонних метрів. Сфера застосування: Вигрівні ями відкритого та закритого типу, чищення колодязів.
Насос фекальний з ножем WQD 2.5 FORWATER - 2.5 кВт
Насос дренажно-фекальний Forwater WQD-С-13-18-2.5 призначений для відкачування ґрунтових і побутових вод, осушення котлованів, підвалів, дренажу, відведення стічних вод, подавання води з басейну, відкачування вод, що містять фекалії. Цей насос, продуктивністю до 13 м3/год дає змогу відкачувати брудні рідини з ям і резервуарів завглибшки, до 16 метрів по жорсткій трубі. Корпус і робоче колесо насоса виготовлене з чавуну.
Механічне ущільнення з керамографіту.
Йде в комплекті з поплавцем.
Обладнаний чавунним дроблком.
- Продуктивність13м3/год
- Проток217 л/хв
- Потужність 2.5 кВт
- Вихід 50 мм
- Країна виробництва Польща
- Максимальний напір10м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Forwater |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
- Ціна: 5 640 ₴
- Немає в наявності
- Код: 317
5 640 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


