


Насос фекальний для викачування каналізації Wisla WQCD 2.75 KW з ножем Польща Оригінал мідна обмотка
Фекальний насос Wisla WQD 2,7KW з додатковим різальним механізмом — найкращий вибір серед аналогів!
Випускається у двох модифікаціях: з поплавцевим вимикачем і без нього!
Поплавцевий вимикач, він же поплавець грає роль датчика рівня рідини, тобто коли насос відкачує рідину нижче заданого рівня — поплавець його вимикає, і автоматично вмикає, коли рівень підіймається!
Європейська якість за доступною ціною!
Головне його призначення — це відкачування очищення з побутових вигрібних ям, підвалів, відстійників тощо.
Завдяки чавунній крильчатці з трьома лопатями та додатковим трипелюстковим ножем на вході плюс потужної відцентрової сили він з легкістю справляється з фекаліями, мулом та іншими забрудненнями, які є в домашніх каналізаціях!
Особливості:
-Мощий двигун із мідною обвиткою
-Чугунний корпус
-Чугунна крильчатка (робот)
- Додатковий ніж
-Поплавцевий вимикач (у версії, у якій він є)
- Велика продуктивність
Технічні характеристики:
Продуктивність — 12 тонн/год
Вертикальне підіймання — до 10 м
Матеріал корпусу — чавун
Механічна частина — чавунна крильчатка-дрібник
Потужність двигуна — 2.75 квт
Діаметр вихідної патрубки — 50 мм.
Країна-виробник — Польща!
Опт — Троянда!
Ми є представниками фірми Wisla в Україні, тому можемо запропонувати гарні умови співпраці оптовикам!
У наявність уся лінійка продукції фірми Wisla, фекальні, дренажні насоси, глибинні: шнекові та ґанкові насоси!
Телефонуйте — підкажемо, порадимо, підберемо насос під ваші потреби!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wisla |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Фекальний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 315
4 700 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


