


Дренажно-фекальний насос з подрібнювачем для септика + шланг 20м POLAND (DELTA 1.1) + трос 5м, хомут, затискачі
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дренажно-фекальний насос з подрібнювачем для септика + шланг 20м POLAND (DELTA 1.1) + трос 5м, хомут, затискачі»
Опис Фекальний насос із подрібнювачем + шланг 25 м POLAND (DELTA 1.1) + трос, хомути
АКЦІЯ Комплектується шлангом 25 м (2 дюйми) + 2 роки гарантії, трос 5 м, хомут, затискачі Ціна вказана за комплект.
Насос високої якості з повним гарантійним обслуговуванням 24 місяці. Невбивний воїн.
Фекальний насос WQD 10-10-1.1 (кувун) обладнаний двигун потужністю 1100 Вт, висота подавання досягає до 9 м, максимальна продуктивність 10 м3/год Оснащена секатором (подрібнювачем) всередині забірної камери Вихід (d=50 мм, зі штуцером).
Складка Prgevodnick (Польща) Китай
Вид насоса каналізаційний
Спосіб встановлення насоса Заглибний
Напруга мережі 220~240 В
ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Споживана потужність 1.1 Вт Вт
Частота 50 Гц Гц
Гарантійний термін 24 міс
Максимальний напір 13 м
Максимальна глибина занурення 10 м
Пропускна здатність 12 куб. м/год
Фекальний насос WQD 10-10-1.1 (чугун) обладнаний двигун потужністю 1100 Вт, завдяки якому висота подавання досягає до 10 м, максимальна продуктивність 10 м3/год Оснащений секаторним валом (насічки на валу) всередині забірної камери для запобігання намотуванню ниток і волосся на вал. Застосовується для вигрібних ям закритого та відкритого типу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 3 164,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310
4 653 ₴
3 164,04 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



