




Дренажний насос для брудної води, стоків, каналізації Польща TP-250
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дренажний насос для брудної води, стоків, каналізації Польща TP-250»
Гарантія — 12 місяців.
- DELTA TP 250
- Потужність — 250 Вт.
- Висота під'єму — 6 м
- Продуктивність — 5,1 куб/год.
- Корпус: технополімер
- Потужність (кВт): 0.25
- Продуктивність (л/хв): 85
- Робоче колесо: технополімер
- Тип напруги: однофазне
Сфера застосування:
Дренажні електронасоси серії TP призначені для відведення води із затоплюваних приміщень; перекачування рідин із малим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або олійні речовини, дощовий і фільтраційний води; наповнення або спорожнення басейнів, ванн, водяних атракціонів і забезпечення циркуляції води в них; перероблення побутових стійок; подавання води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливання в садівництво, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливання низького тиску.
Конструктивні характеристики
- моноблокові вертикальні заглибні
- бічне розташування напірного патрубка
- корпус електронасоса та насосної камери виготовлений із міцного технополімеру
- нижнє розташування фільтра для всмоктування
- колесо робоче — відцентрове, напівзакритого типу, виготовлене з міцного технополімеру
- провідний вал із неіржавкої сталі
- ущільнення торцеве — графіт/кераміка/NBR/AISI304
- для захисту двигуна додатково встановлені два манжетні ущільнення
- укомплектований поплавцевим вимикачем
- довжина кабелю живлення 6 м
Двигун
- асинхронний із короткозамкнутим ротором, закритої конструкції
- охолодження двигуна перекачуваною рідиною
- ступінь захисту IP 68
- клас ізоляції В
- однофазне виготовлення зі встановленим у корпус електронасоса конденсатором
- вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезавантаженням
- частота обертання: 2850 об/хв
- напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: тривалий
Обмеження
- перекачувальна рідина: чиста або злегка забруднена вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- показник pH 5 — 9
- вміст механічних домішок, не більш ніж 3 кг/м3
- максимальний розмір частинок, не більш ніж 30 мм
- максимальна температура рідини, що перекачується +35 °C
- максимальна кількість увімкнень за годину: 20
- мінімальний рівень осушення 235 мм
- мінімальний діаметр колодязя 300 мм
Доставка по всій Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 5 м |
| Пропускна здатність | 5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 1 421,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 322
1 692 ₴
1 421,28 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



