
Насос поверхневий відцентровий Zegor CPM 158 для поливу та перекачування чистої води
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Способ установки насоса
Поверхневий
-
Напруга мережі
220~240 В
-
Споживана потужність
130 Вт
-
Якість води
Чиста
-
Максимальна температура робочої рідини
60 град.
-
Гарантійний термін
24 міс
-
Вид насоса
Відцентровий
-
Сфера застосування
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підіймання води в трубопроводах висотного та низького тиску, зрошувальних систем садів і обертових систем, теплиць і парників, автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання автоматики керування (керівні реле, контролери тиску). Установлення обладнання має проводитися в місцях, що захищаються від атмосферного впливу та вологи.
Умови застосування насоса серії CRM:
Максимальна температура довкілля: +40°С
Максимальна температура рідини, що перекачується: +60°С
Максимальна висота всмоктування: до 7 мТільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо)
Водневий показник води (рН): 6.5 - 8.5
Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/ м3
Термін гарантійного обслуговування: 24 місяці
-
-
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 0.5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 107
4 230 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


