+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79



Фекальний дренажний насос для води з подрібнювачем 1,1 кВт GWR Польща +20м Пожежного шлангу 2 роки гарантії
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос WQD Grand Water зроблений на замовлення польської фірми для перекачування та викачування брудної води
ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ НАСОС + 20 МЕтрІВ ПОЖАРНОГО ШЛАНГА+ Хомут для Кріплення
Цей насос Ідеальний Варіант для роботи з побутовою метою:
1) Викач каналізації (будиночка або на даче)
2)Перекачування брудної води у великих об'ємах
3) Викачування помийних ям
ПЕРЕВАГИ:
1) Невелика потужність 1100 Вт, а підіймання води до 10 метрів і продуктивність до 10 м3/год
2) Виріб (крильчатка) з насічками виготовлена з чавуну
3) Поплавцевий вимикач
4)Мідна обмотка двигуна
ГАРАНТІЯ ВІД ЗАВОДАННЯ ПРОДУКТЯ 2 РОКИ
НАЙКРАЩИЙ І НЕДОРИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ШВИДКИХ ЦІЛІВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб. м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 6 м |
| Глибина до дзеркала води | 6 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Вид насоса | Фекальний |
| Стан | Нове |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | АЛЮМИНИЙ |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегрівання | Да |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйми |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Forwater |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
- Ціна: 3 384 ₴
- Немає в наявності
- Код: 307
3 384 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


