+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-20%


Самовсмоктувальний відцентровий насос JET100A(a) Delta для перекачування води з колодязів, свердловин
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхневий відцентровий насос JET 100 A(a)
Область застосування
Струменеві самоусмоктувальні насоси призначені для подачі і перекачування чистої води з колодязів, свердловин, водойм і накопичувальних ємностей, застосовуються в системах автоматичного водопостачання. Також часто використовуються для зрошення присадибних ділянок, садів, наповнення басейнів.
Особливості насоса
- Корпус насоса виконаний з чавуну.
- Вал двигуна - анодована сталь
- Механічне ущільнення: кераміка/графіт
Основні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Максимальний напір, м | 45 |
| Пропускна здатність, куб. м/год | 2,7 |
| Максимальна висота всмоктування, м | 8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 218,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 108
2 773 ₴
2 218,40 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


