+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79


Насос глибинний вібраційний в колодязь/свердловину для поливу, 15 метрів кабелю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційний насос TESORO офіційно представлений в Україні.
Насос чудової якості, високої продуктивності, максимальної комплектації. Найкращий вибір для дачі або саду.
РЕАЛЬНО МЕДНА ОБМЕЖКА
Додатково в комплект входить: ПВХ шнур, хомут
Технічні характеристики
Бренд - TESORO
Модель - TVM60 - 10
Гарантія — 12 місяців
Діаметр патрубків — 18 мм
Довжина кабелю, м — (є комплектація 15 м, 25 м) уточнюйте по тілу.
Якість води — Чиста
Макс. пропускна здатність — 18 л/хв
Максимальний напір — 60 м
Маса нетто кг — 3,9 кг
Матеріал корпусу — Алюміній
Механізм насоса — Вібраційний
Напруга мережі — 220/230 В
Обмотка статора — Мідь
Споживана потужність — 0,25 кВт
Насос чудової якості, високої продуктивності, максимальної комплектації. Найкращий вибір для дачі або саду.
РЕАЛЬНО МЕДНА ОБМЕЖКА
Додатково в комплект входить: ПВХ шнур, хомут
Технічні характеристики
Бренд - TESORO
Модель - TVM60 - 10
Гарантія — 12 місяців
Діаметр патрубків — 18 мм
Довжина кабелю, м — (є комплектація 15 м, 25 м) уточнюйте по тілу.
Якість води — Чиста
Макс. пропускна здатність — 18 л/хв
Максимальний напір — 60 м
Маса нетто кг — 3,9 кг
Матеріал корпусу — Алюміній
Механізм насоса — Вібраційний
Напруга мережі — 220/230 В
Обмотка статора — Мідь
Споживана потужність — 0,25 кВт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 0.5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 718
1 350 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


