+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-10%


Свердловинний глибинний насос Євроаква Euroaqua 75QJD 115-0,37kW + пульт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Euroaqua Скважинний насос 75QJD 115-0,37kW + пульт
Струменевий свердловинний насос
Сфера застосування
Відцентрові багатоступеневі глибинні насоси призначені для подавання чистої води з колодязів і свердловин внутрішнім діаметром від 80 мм. Використовуються для загального водопровідного, створення тиску в водних магістралях, зрошувальних установках тощо. Можуть застосовуватися з використанням механічної або електронної схеми керування в системах подавання води.
Конструктивні характеристики:
- Корпус насоса з неіржавкої сталі
- Вхідний фланець із латуні
- Робоче колесо та дифузори з ацетатної смоли
- Корпус електродвигуна з неіржавкої сталі
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Гвинти, фільтри з неіржавкої сталі
- Однофазний асинхронний оливопоповнений двигун
з вбудованим термозахистом - Комплектується пультом керування з пристроєм
захисту двигуна від перевантаження за споживаним струмом - Механічне ущільнення з керамографіту
- Довжина кабелю живлення 12 м.
Умови застосування:
- Максимальна температура перекачуваної
рідини до +40 °C - Максимальний вміст піску: 0,15%
- Мінімальний діаметр отвору: 3,5 «
Таблиця потужностей і напорів тут!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща Китай |
| Вид насоса | Скважинний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чиста |
| Максимальна глибина занурення | 80 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 65 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Да |
| Споживана потужність | 0.37 Вт |
| Пропускна здатність | 2.1 куб. м/год |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Частота | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 62 м |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 230 ₴
- В наявності
- Код: 412
4 700 ₴
4 230 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


