



каналізаційна станція сололіфт EUROAQUA MP-400 для санвузлів 0.4КВТ HMAX6.5М QMAX100Л/МІН
Опис каналізаційна станція солофт Euroaqua MP-400 для санвузлів 0.4 кВт Hmax6.5 м Qmax100 л/хв
Компактна автоматична каналізаційна насосна станція солофт для санвузлів "Euroaqua MP-400"
каналізаційні насоси серії МР призначені для перекачування стічної води із санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін у тих випадках, коли вода самопливом не може відводитися в каналізацію (з підвальних приміщень або за віддаленого розміщення каналізаційного коллектора).
Конструктивні характеристики:
- Герметичний корпус
- Фільтр і різальний механізм
- Зворотний клапан на вихідний патрубці
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Автоматичне реле рівня
- Механічне ущільнення з керамографіту
- Укомплектований кабелем живлення
- Двигун однофазний асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною
- Клас ізоляції В
- Вбудований у обмотування двигуна захист від перегрівання з автоматичним перезапуском
Умови застосування:
Максимальна температура рідини, що перекачується: +50°С
Максимальний діаметр частинок у зваженому стані: 5 мм
Сточні води з душових кабінок і раковин, а також із туалетів, що містять туалетний папір і фекалії.
Комплектація:
-Заглушка;
-Хомути
Характеристики каналізаційна станція сололіфт Euroaqua MP-400 для санвузлів 0.4 кВт Hmax6.5м Qmax100 л/хв
Тип — Дренажно-фекальні насосиПродуктивність — 100 л/хв
Висота подавання — 6.5 м
Живлення — Мережа
Максимальний розмір частинок — 5 мм
Потужність — 0.4 к.с.
Вага — 7.6 кг
Гарантія — 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6.5 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 313,35 ₴
- Готово до відправки
6 251 ₴
5 313,35 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


