



каналізаційна станція сололіфт Euroaqua MP-600 для санвузлів 0.6 кВт Hmax 6 м Qmax140 л/хв
Опис каналізаційна станція сололіфт Euroaqua MP-600 для санвузлів 0.6 кВт Hmax6м Qmax140 л/хв
Компактна автоматична каналізаційна насосна станція солофт для санвузлів "Euroaqua MP-600"
каналізаційний насос серії МР призначений для перекачування стічної води із санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін у тих випадках, коли вода самопливом не може відводитися в каналізацію (з підвальних приміщень або за віддаленого розміщення каналізаційного коллектора).
Конструктивні характеристики:
- Герметичний корпус
- Фільтр і різальний механізм
- Зворотний клапан на вихідний патрубці
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Автоматичне реле рівня
- Механічне ущільнення з керамографіту
- Укомплектований кабелем живлення
- Двигун однофазний асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною
- Клас ізоляції В
- Вбудований у обмотування двигуна захист від перегрівання з автоматичним перезапуском
Умови застосування:
Максимальна температура рідини, що перекачується: +50°С
Максимальний діаметр частинок у зваженому стані: 5 мм
Сточні води з душових кабінок і раковин, а також із туалетів, що містять туалетний папір і фекалії.
Характеристики каналізаційна станція сололіфт Euroaqua MP-600 для санвузлів 0.6 кВт Hmax6м Qmax140 л/хв
Тип — Дренажно-фекальні насоси
Продуктивність — 140 л/хв
Висота подавання — 6 м
Живлення — Мережа
Максимальний розмір частинок — 5 мм
Потужність — 0.4 к.с.
Вага — 9.6 кг
Гарантія — 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 9 кг |
| Виробник | Euroaqua |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Якість води | Брудна |
| Підвищення тиску | Так |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
- Ціна: 5 640 ₴
- Готово до відправки
7 050 ₴
5 640 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


