+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-25%






Насос фонтанний Euroaqua HQB — 3503 (85 Ватів)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короткі технічні характеристики: Напруга живлення: 220 В, 50 Гцмаксимальна продуктивність: 3,5 м3/год (50 л/хв) максимальна напор: 3,5 мпотрібна потужність: 85 Втмаса: 2,5 кгстра виробника: КНР Обмеження: перекачувальна рідина: вода Очисна максімальна температура рідини, що перекачується +35 °C, а температура довкілля +40 °C Конструктивні характеристики: насоса: фонтанний для басейнів, фонтаноохолодження двигуна перекачуваною рідиноюфільтр для очищення від механічних домішок тип двигуна — синхронний, закритого типовапруження живлення: 220 В, 50 Гцрежимів роботи: тривалий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща Китай |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Стан | Нове |
| Характеристики насоса | |
| Висота підіймання води | 3.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Конструктивне виготовлення | вертикальний |
| Максимальний напір | 3.5 м |
| Максимальна витрата | 3.5 куб.м/год |
| Потужність двигуна | 0.085 |
| Призначення | для басейнів |
| Напруга | 220.0 |
| Номінальний напір | 3.5 м |
| Номінальна витрата | 3.5 куб.м/год |
| Особливості | для фонтана |
| Продуктивність | 3 куб.м/год |
| Розмір фільтрованих частинок | 0.005 мм |
| Сфера застосування | побутовий |
| Тип | насос |
| Тип привода | електричний |
| Тип встановлення | сухе встановлення |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 115 ₴
- В наявності
2 820 ₴
2 115 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


