+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79

Заглибний свердловинний насос Водолей БЦПЕ-0,5-25У
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Україна
-
Способ установки насоса
Заглибний
-
Максимальний напір
35 м
-
Пропускна здатність
3.6 куб. м/год
-
Напруга мережі
220~240 В
-
Частота
50 Гц
-
Споживана потужність
550 Вт
-
Максимальна глибина занурення
25 м
-
Якість води
Чиста
-
Вага
9.2 кг
-
Гарантійний термін
24 міс
-
Підвищення тиску
Да
-
Вид насоса
Скважинний
-
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промелектро |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 152 ₴
- Готово до відправки
7 152 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


