
Насос циркуляційний для гарячої води в системі опалення Euroaqua GPS 25-40/130 + гайки
Опис Насос циркуляційний Euroaqua GPS 25-40/130 + гайки
Насос циркуляційний Euroaqua 25-40/130 - це циркуляційний насос, який призначений для перекачування рідкого теплоносія в системах гарячого водопостачання та кондиціонування, в опалювальних системах.
Циркуляційний насос має маленькі габарити, процес його роботи протікає практично безшумно і споживання електроенергії мінімальні. Корпус насоса виготовлений з чавуну, що робить його більш довгостроковими у роботі.
У насосах Euroaqua є три швидкості обертання вала. Потрібна частота обертання валу встановлюється за допомогою перемикача на клемної коробки насоса.
Призначення: для систем опалення
Конструкція: одинарний
Принцип дії: відцентровий
Напір: 4 м
Макс. робочий тиск: 10 бар
Хв. t рідини: -10 °С
Макс. t рідини: 110 °З
Функції: 3 швидкості
Макс. споживана потужність:85 Вт / 63/40 Вт /
міжосьова Відстань: 130 мм
Напруга мережі: 220
Матеріал корпусу: чавун
Клас захисту: IP44
Гарантія: 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 353,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 215
1 504 ₴
1 353,60 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


