+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-10%


Циркуляційний насос для опалення Euroaqua LPS 25-60/130 +гайки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип
Потужність, кВт
- 0.1 кВт
- 6 м
- 65 л/хв
- 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 395,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 216
1 551 ₴
1 395,90 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


