




Насосна станція для водопостачання, гідрофор Delta PKM 60, 0.37кВт, бак 24л
Опис — Насосна станція гідрофор Delta PKm60 для води 0.37 кВт Hmax35 м Qmax35 л/хв (вихровий насос) 24 л
Насосна станція водопостачання гідрофор "Delta PKm60" для води в дім
Насосні станції використовуються в системах автономного водопостачання для подавання чистої води під постійним тиском квартири, котеджі, господарські об'єкти, а також можуть застосовуватися для зрошення городів, садів, миття автомобілів. Станції автоматично підтримують необхідний тиск у системі водопостачання, самостійно вмикаючись і вимикаючись у міру споживання води.
Корпус: чавун
Гідроакумулятор: пофарбована сталь
Робоче колесо: латунь
Діаметр патрубка DNA/DNM: 1"/ 1"
Вал двигуна: неіржавка сталь
Механічне ущільнення: кераміка/графіт
Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом
Напруга: 220-240 В
Частота: 50 Гц
Клас ізоляції: F
Клас захисту: IP44
Довжина кабелю: 1 м
Умови застосування:
Максимальна температура довкілля: +40 ⁇ С
Максимальна температура рідини, що перекачується: +40 ⁇ С
Максимальна висота всмоктування: до 7 м
Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо)
Водневий показник води (рН): 6,5 - 8,5
Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
Характеристики Насосна станція гідрофор Delta PKm60 для води 0.37 кВт Hmax35 м Qmax35 л/хв (вихровий насос) 24л
Тип — Вихрові насоси
Продуктивність — 35 л/хв
Висота подавання — 35 м
Живлення — Мережа
Максимальний розмір частинок — 0.2 мм
Потужність — 0.37 вт
Діаметр вхідного отвору — 1 дюйм
Діаметр вихідного отвору — 1 дюйм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta Польща |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 599,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 618
3 290 ₴
2 599,10 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



