
Насосна станція на базі насоса JY 1000 Delta (неіржавка сталь) з автоматикою SKD-2A без баку
| Тип | Самовсмоктувальний |
| Автоматика | SKD-2A |
| Потужність | 1100 Вт |
| Продуктивність | 60 л/хв |
| Напор | 50 м |
| Температура робочої рідини | 40 °C |
| Вага | 10 кг |
| Висота всмоктування | 9 м |
| Діаметр всмоктувального патрубка | 1" |
| Діаметр напірного патрубка |
1" Водопостачальна станція потужністю 1,1 кВт і продуктивністю 60 літрів на хвилину обладнана асинхронним двигуном закритого типу з повітряним охолодженням із вбудованим в обмотку термозахистом, вона може видавати напір до 50 метрів. Важить станція майже 10 кілограмів і також має максимальну висоту всмоктування — 9 метрів. Це дає змогу встановити станцію в будь-якому зручному місці ділянки. Максимальна температура рідини, що перекачується — 40 градусів. Частота роботи двигуна — 50 Гц Водопостачальна станція Delta JY 1000 призначена для перекачування тільки чистих рідин без жодних абразивних домішок типу піску, глини, вапна тощо. Корпус виготовлений із неіржавкої сталі, що неабияк збільшує термін експлуатації приладу. Виробник рекомендує встановлювати таке обладнання в місцях, які добре захищені від атмосферного тиску та зайвої вологості. Так станція слугуватиме вам набагато довше |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Delta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Чистий |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Насосна станція |
- Ціна: 3 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620
4 700 ₴
3 290 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


