
Насосна станція для водопостачання WISLA JY1000 нержавіюча сталь, баке 24 літри нержавіюча сталь
Насосная станция на базе насоса JY1000 Wisla 1.1 кВт неіржавка сталь на баку 24 л неіржавка (гарантія 2 РОКИ)
ОСТАНИЙ ОПИС
Насосная станция на базе насоса JY1000 Wisla 1.1 кВт неіржавка сталь на баку 24 л неіржавка сталь
Насосна станція на базі відцентрового поверхневого насоса JY 1000 використовуються в системах водозабезпечення там, де немає можливості під'єднати до систем центрального водопостачання. Встановлення необхідне для подавання води в будинок, гараж, на дачу та інші споруди.
Агрегат підіймає воду з висоти 9 метрів і створює тиск у баку 1,5 bar. Ця станція зібрана на базі насоса JY 1000 з корпусом із неіржавкої сталі. Отже, він менше схильний до корозії, що збільшує робочий ресурс двигуна та насосної станції загалом.
Застосовуються насосні станції в досить широкому спектрі. Використовуються вони як у побутових умовах, наприклад, для безперебійного підтримання напору в структурі водоподавання квартири, житлового будинку або котеджа, так і для господарських потреб: зрошення городу, саду, миття автомобілів, наповнення резервуарів, накопичувальних ємностей тощо.
Бак у народі й гідроакумулятор по-навченому є важливою частиною в складі встановлення, оскільки підвищує комфорт і безпеку використання насоса. Його завдання — не допускати можливі гідроудари, а також завжди залишати запас рідини, який залишається в моменти увімкнення та вимкнення агрегату.
Потужність насоса становить 1.1 кВт, це є достатньою необхідною умовою для водопостачання житлового приміщення або нежитлової споруди з кількістю споживачів до 5 осіб включно. Водночас потрібно враховувати те, що глибина всмоктування — максимум 9 метрів. Є на увазі, що відстань від самого насоса до поверхні води не має перевищувати 9 метрів. Висота підіймання рідини після насоса становитиме до 50 метрів. Максимальна продуктивність станції — приблизно 3,1 м3/годину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Wisla |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Чистий |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Кількість водозабірних точок | 5 |
- Ціна: 5 179,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 621
6 815 ₴
5 179,40 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


