
Насос глибинний для свердловин та колодязів Delta 4 SKM 100 нержавіюча сталь
Насос заглибний Delta 4 SKM 100 0,75 кВт призначений для перекачування чистої води без вмісту абразивних механічних частинок, які можуть зашкодити обладнанню насоса. Такі системи можуть використовуватися для підняття води з колодязів, свердловин, перекачування з резервуарів, підтримання достатнього напору в системі водопостачання, для поливання городів, теплиць, садів, газонів та ін.
Відмітною особливістю заглибних насосів є можливість створювати максимально високий рівень напору, за досить малого споживання електричної потужності. Ця модель, потужність двигуна якої становить 0,75 кВт, може створювати напір води до 60 м. Водночас продуктивність таких конструкцій менш відмітна та максимальний її показник є на рівні 45 л/хв. Насос має компактні габарити й дуже простий у використанні
Насос занурюється в свердловину або свердловину з діаметром входу від 110 мм. Для перекачування підлягає вода, температурою до +40 °C і вмістом твердих частинок не більш ніж 0.15%. Максимально
Корпус поверхневого насоса виготовлений із неіржавкої сталі, що дає змогу говорити про його надійність і тривалий термін експлуатації, оскільки він не зазнаватиме впливу корозії.
| Потужність | 750 Вт |
| Продуктивність | 45 л/хв |
| Напор | 60 м |
| Температура робочої рідини | 40 °C |
| Діаметр всмоктувального патрубка | 1" |
| Діаметр напірного патрубка | 1" |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 419
4 700 ₴
3 760 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


