+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-18%








Насосна станція для водопостачання нержавіюча сталь DELTA JY 1000 бак нержавіюча сталь 24 літри
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Станція насосна DELTA JY 1000 насосна частина нержавійка (гідроакумулятор 24л нержавійка) . Призначена для водопостачання дач, котеджів і інших побутових і виробничих приміщень.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ОСНОВНІ АТРИБУТИ | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб. м/час |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Стан | Нове |
| КОРИСТУВАЛЬНИЦЬКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Матеріал корпусу насоса | Нержавіюча сталь |
| Продуктивність | 3.6 л/хв |
| Діаметр підключення | 1" |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 624,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601
5 640 ₴
4 624,80 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


