

Насос циркуляційний для котла Tesoro TRS 25/6-180мм (для опалення)
максимальний напір: 6 м
максимальна об'ємна подача: 2,7 м3/год
потужність: 90 Вт
міжосьова відстань: 180 мм
різьба для гайок: 1 дюйм
гарантія 2 роки
Шнур і гайки входять в комплект
Циркуляційні насоси працюють для перекачування рідини у трубопроводах систем опалення та водопостачання, кондиціонування та охолодження.
Застосовуються:
при відсутності можливості забезпечити гравітаційну (природну) циркуляцію теплоносія;
при відсутності вбудованого насоса в теплогенераторі (котлі);
при малому діаметрі трубопроводу системи або коли є завужені ділянки;
для підвищення енергоефективності котельного обладнання. Теплоносій, що надходить назад в котел, залишається прогрітим, отже, котел витрачає на підвищення його температури менше палива (енергії);
і т. д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesoro |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 218
1 500 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


