+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-10%






Насос відцентровий поверхневий VODOMET JS100 для поливу/перекачування води, корпус нержавійка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для свердловини Vomdet (Словіння) Насос призначений для перекачування чистої води та може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підіймання води в трубопроводах високого та низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників. Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
- Країна: Словенія
- Потужність — 1,1 кВт
- Максимальний напір — 45 м
- Максимальна продуктивність — 50 л/хв
- Корпус насоса — неіржавка сталь
- Корпус бака неіржавка сталь
- Вал двигуна — неіржавка сталь
- Тип двигуна — відцентровий самовсмоктувальний
- Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VODOMET |
| Країна виробник | Словенія |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 326,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 115
2 585 ₴
2 326,50 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


