


Фекальний насос із подрібнювачем для очищення септика, каналізації+ шланг 25м зелений DELTA WQD1.1 кВт чавунний корпус
Набір із фекального насоса з подрібнювачем DELTA WQD чавунний корпус і зелений шланг 25 м (50 мм) + оцинкований хомут для фіксації шланга в подарунок.
Комплектація набору:
- Фекальний насос із подрібнювачем Delta WQD-1.1
- Шланг для дренажно-фекального насоса DELTA ПВХ Ø 2" (50 мм) 25 метрів Зелений
- Хомут сталевий оцинкований 40-60
Сфера застосування насоса:
Фекальний насос Delta WQD призначений для підіймання брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от ґрунтові та поверхневі води, зокрема з вмістом іла, побутових стоків, фекалій. Призначений для відкачування побутових вигрібних (каналізаційних) ям закритого типу, зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Дренажний шланг і хомут:
Шланг для фекальних каналізаційних насосів. Застосовується на дренажно-фекальних насосах для очищення зливних ям і резервуарів від стоків. Прогумована тканина захищає шланг від зовнішніх незначних механічних пошкоджень і покращує гнучкість, запобігаючи появі тріщин у разі вигину та зламів. Хомут забезпечує надійну герметизацію з'єднання рівномірним розподілом сили обтискання по всій поверхні шланга.
Оптимальний вибір для вигрібних ям закритого типу:
Є оптимальним насосом для відкачування очищення з вигрібних (вербних) ям закритого типу, у які скидаються відходи з туалету, кухні, пральної машини, ванної без вмісту зовнішнього сміття, як-от пакети, дріт, мотузки, велика кількість волосся.
Чавунна крильчатка-подрібнювач:
Завдяки чавунній крильчатці-подрібнювача насос здатний подрібнювати (перетирати) і готувати до викиду в'язкі відходи, наприклад, глина, фекалії, папір (крім вологих серветок), кухонні відходи, що містяться в рідині, що відкачується.
Автоматична робота:
Насос обладнаний поплавцевим датчиком рівня води. У разі зниження рівня рідини, що відкачується, до мінімальної — поплавець опускається вниз і вимикає насос, у такий спосіб захищаючи його від "сухого ходу", що влягає перегрівання і вихід із ладу двигуна. У разі підвищення рівня рідини, що відкачується — поплавець підіймається вгору та запускає насос. Ця система дає змогу працювати насосу в автоматичному режимі без візуального контролю рівня рідини, що відкачується.
Конструктивні характеристики насоса:
- Корпус насоса з чавуну
- Робоче колесо відкритого типу з чавуну
- Двигун однофазний, асинхронний із вбудованим тепловим захистом.
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною
- Подвійне ущільнення з керамографіту
- Укомплектований датчиком рівня води, може працювати в автоматичному режимі
Характеристики електродвигуна:
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 68
- Обмотка статора: мідь
- Довжина кабелю: 6 м
- Тип двигуна: асинхронний, з вбудованим термозахистом
Основні характеристики насоса:
- Потужність: 1,1 кВт
- Максимальна напір: 10 м
- Пропускна здатність: 10 куб. м/год
- Вихідний патрубок: 2 дюйми (50 мм)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Delta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 6 м |
| Підвищення тиску | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Ріжуча насадка | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 2 961 ₴
- Готово до відправки
- Код: 343
4 700 ₴
2 961 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


