




Насосна станція для тиску води на базі насоса PEDROLLO JSW10M бак 24л нержавіюча сталь
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насосна станція для тиску води на базі насоса PEDROLLO JSW10M бак 24л нержавіюча сталь»
Насосна станція — невіддільний атрибут для автоматичного водопостачання в будь-якому будинку. Якщо Ви хочете незалежності за ВОДЕ, то Вам до нас.
Використовуються насосні станції в досить широкому діапазоні. Використовуються вони як у побутових умовах, наприклад, для безперебійного підтримання напору в структурі водоподання квартири, житлового будинку або котеджа, так і для господарських потреб: зрошення городу, саду, миття автомобілів, наповнення резервуарів, накопичувальних ємностей тощо.
Бак у народі й гідроакумулятор по-навченому є важливою частиною в складі встановлення, оскільки підвищують комфорт і безпеку використання насоса. Його завдання — не допускати можливі гідроудари, а також завжди залишати запас рідини, що залишається в моменти увімкнення і вимкнення агрегату.
Насосні станції Delta стрімко завойовують популярність на ринку України завдяки прекрасному співвідношенню ціни та якості.
Також у нас можна замовити комплектуючі окремо.
Всі насосні станції Delta дуже прості в установленні. Вони легко під'єднуються до систем водопостачання як житлових, так і промислових споруд. З огляду на останній досвід, виробник постачає комплектуючі, що забезпечує компактність, надійність і, як наслідок, безпеку транспортування товару. Тепер особлива увага приділяється добірці матеріалу та технічної ефективності. Унаслідок цього самі установки стають компактнішими, водночас покращилися характеристики їхньої експлуатації, знизилися шумові показники.
– насос.
— гідроакумулятор (він же бак) із гумовою грушею всередині, вже накачаною під тиском.
— комплект автоматики.
— антивібраційний шланг, що з'єднує насос із баком.
У комплект автоматики входять: реле тиску, манометр і п'ятиходова гребінка (п'ятник).
Насосна станція застосовується з будь-яким сумісним обладнанням для обігріву води, тому що тиск постійно підтримується на потрібному рівні, самостійно вмикаючись і вимикаючись у міру споживання рідини. Реле покликане забезпечити автоматичне увімкнення та вимкнення пристрою у разі підвищення та відповідно зниження тиску в системі.
Усі комплектуючі вироби виготовляються з високоякісних матеріалів: чавун, неіржавка сталь, пластик. Це забезпечує їхню тривалу та продуктивну експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 13.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Максимальна пропускна здатність | 3.3 куб.м/год |
| Максимальна температура довкілля | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний робочий тиск | 3.2 бар |
| Максимальний напір | 45 м |
| Мінімальна пропускна здатність | 3.1 куб.м/год |
| Мінімальна температура довкілля | 4 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Перекачуване середовище | Чиста вода |
| Підвищення тиску | Да |
| Споживана потужність (W) | 1.1 кВт |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Частота тока | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води (м) | 9 |
| Стан | Нове |
| Тип насоса | Відцентровий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Delta |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Якість води | Чистий |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Відцентровий |
- Ціна: 5 621,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 609
6 110 ₴
5 621,20 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00




