+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-11%








Насос глибинний для свердловини, колодязя, басейну + АВТОМАТИКА комплект
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос глибинний в комплеті для підключення -
НАСОС 4QGD 0.37 квт (напір 60м) + КОМПЛЕКТ АВТОМАТИКИ-
РЕЛЕ тиску
МАНОМІТЕР
П'ЯТИХОВА МУФТА (п'ятник)
Мідна обмотка двигуна
Матеріал корпусу — нержавіюча сталь
Гвинти, шпильки із нержавіючої сталі
Механічне ущільнення із керамографіту
Довжина кабелю 10 м
гарантія 12міс
НАСОС 4QGD 0.37 квт (напір 60м) + КОМПЛЕКТ АВТОМАТИКИ-
РЕЛЕ тиску
МАНОМІТЕР
П'ЯТИХОВА МУФТА (п'ятник)
Мідна обмотка двигуна
Матеріал корпусу — нержавіюча сталь
Гвинти, шпильки із нержавіючої сталі
Механічне ущільнення із керамографіту
Довжина кабелю 10 м
гарантія 12міс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Вид насоса | Колодязний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 20 м |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 095,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: 429
3 478 ₴
3 095,42 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


