+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-5%










Насосна станція для автоматичного водопостачання без гідроакумулятора (бака) Pedrollo + Easy Press (ПОЛЬЩА)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний контроль, керування й захист насосної станції без гідроакумулятора комплексно забезпечуються електронним пристроєм EasyPress. Пуск і зупинка відбуваються за фактичною потребою у воді. До складу насосної станції без бака входить насос, контролер тиску та потоку, і кабель живлення.
Насосна станція цього типу призначена для перекачування чистої води з ємностей,колодезів, свердловин, водойм із глибинного всмоктування не більш ніж 8 метрів і подаванням води до 45 метрів.
Використовується для автоматичного подавання води в Дім, для зрошення Садів і Поливання городу.
На станції встановлена Автоматика електронна польського виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Euroaqua |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Чистий |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Насосна станція |
- Ціна: 5 358 ₴
- Готово до відправки
- Код: 611
5 640 ₴
5 358 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


