+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-27%










Насос для води дренажний, заглибний для поливання ТР — 400 зі шлангом 10 метрів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги насоса
- ударостійкий корпус виготовлений із високоміцного технополімеру
- вал двигуна та кріплення виготовлені з неіржавкої сталі
- вбудоване теплове реле захисту від перегрівання двигуна
- мідна ОСМОТКА двигуна
- поплавцевий вимикач
- зносостійкий підшипник
Діаметр вихідного отвору під шланг 25,32,40 мм
Насос новий у заводській упаковці.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
НАСОС
ПАКОВАННЯ
ПАСПОРТ
ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН
ШЛАНГ 10 МЕТРОВ — ДОУМКОМПЛЕКТУЙТЕ КОЖНОЇ ШЛАНГА
ХОМУТ У ПОДАРУНОК
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delta |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 715,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 346
2 350 ₴
1 715,50 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


