+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-20%








Поверхневий самовсмоктувальний насос PEDROLLO JSW 10 MX POLAND для чистої води
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантійний Термін: 12 місяців! Споживана потужність: 750 Вт Виробник POLAND Тип насоса: відцентровий Напір максимальний: 47 м Об'ємна подача максимальна: 3 м3/год (50 л/хв) Максимальна висота всмоктування: 8 м область застосування: Серія JSW містить самовсмоктувальні електронасоси відцентрового типу. Ефект самоусмоктування досягається завдяки ежектору, встановленому в корпусі насоса. Тільки частина загального подавання рідини, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, спрямовується в нагнітальний патрубок; частина, що залишилася, рециркулюється за допомогою ежектора, який, бувши з'єднаний із камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самовсмоктування. Під час першого запуску досить заповнити водою корпус насоса. Заповнювати всмоктувальний трубопровід і видаляти можливі повітряні пробки немає потреби. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в нагнітальну камеру, виштовхуючи його через вихідний трубопровод. вакуум, що утворюється в такий спосіб, призведе до підіймання рівня води у всмоктувальному трубопроводі, викликаючи явище самовсмоктування. Постійне функціонування системи самовсмоктування робить такі насоси практично нечутливими до наявності (навіть чималому) повітря в накачуваній рідині. Під час розроблення серії JSW на основі попереднього досвіду Pedrollo особлива увага була приділена підбору матеріалів і гідравлічної ефективності, унаслідок чого насоси стали компактнішими, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум. Конструктивні характеристики насоса Pedrollo серії JSW: Корпус насоса з чавуну, забезпечений всмоктувальними та нагнітальним патрубками з трубною різзю — 1, а також бічними отворами з різзю для кріплення манометра та реле тиску. Вузол ежектора зроблений із технополімеру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Euroaqua |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 47 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Якість води | Чистий |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Відцентровий |
- Ціна: 3 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119
4 700 ₴
3 760 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


