+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-18%










Дренажний заглиблювальний побутовий насос для колодязів Delta WRX2-20-0.55 + шланг 10 метрів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос дренажний DELTA WRX — призначений для перекачування не надто забруднених побутових, комунальних, сільськогосподарських вод із дрібними частинками до 5 мм. Можуть застосовуватися для відкачування чистої або забрудненої води для осушення з дренажних колодязів, льохів і підвалів, котлованів, канав, басейнів, водойм, ванн та акваріумів, для зниження рівня ґрунтових і стічних вод, зокрема вод, що містять компоненти мийних засобів і іншої побутової хімії. Крім того, дренажні насоси можуть застосовуватися для подавання води з відкритих природних водойм і водосховищ у зрошувальних системах садів і городів, садові та паркові фонтани.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Delta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 20 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Брудна |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Дренажний |
- Ціна: 2 312,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 348
2 820 ₴
2 312,40 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00







