




Насос фекальний із подрібнювачем, різальним ножем Водомет VODOMET WQCD15-12 Словенія 2 кВт + шланг 25 метрів
Насос дренажний фекальний з подрібнювачем, різальним ножем для септика Водомет VODOMET WQCD15-12 Словенія чавун, 2 кВт 12 м + 25 метрів шланга
Дренажно-фекальний насос Водомет VODOMET WQСD15-12 з поплавковим вимикачем призначений для відкачування дощових, стічних, каналізаційних та фільтраційних вод, у тому числі містять мулові маси та фекалії. Використовуються для очищення вигрібних ям та септиків, наповнення та осушення басейнів, подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм, для зрошення у сільському господарстві.
Є чудовим насосом для відкачування нечистот з вигрібних (зливних) ям будь-якого типу в які скидаються відходи з туалету, кухні, пральної машини, ванної, а також може міститися стороннє сміття, яке може перемолоти ніж-подрібнювач. Завдяки міцному ножу-подрібнювачу насос здатний подрібнювати і готувати до викиду не тільки в'язкі відходи такі як глина, фекалії, кухонні відходи, що містяться в рідині, що відкачується, але і перемелювати домішки тирси, папір (крім вологих серветок),
Насос обладнаний поплавковим датчиком рівня води. При зниженні рівня рідини, що відкачується до мінімальної - поплавок опускається вниз і відключає насос, тим самим захищаючи його від "сухого ходу", який тягне за собою перегрів і вихід з ладу двигуна. При підвищенні рівня рідини, що відкачується - поплавець піднімається вгору і запускає насос. Дана система дозволяє працювати насосу в автоматичному режимі без візуального контролю рівня рідини, що залишилася відкачується.
Переваги:
- наявність ножа-подрібнювача
- металева крильчатка
- надійні гумові ущільнення
- висока продуктивність
- тривалий режим роботи
- надійність у роботі
- низький рівень шуму
- автоматичний поплавок
- Високий клас електрозахисту насосного обладнання (IP68).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | VODOMET |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Словенія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Брудна |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
- Ціна: 3 778,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 351
5 640 ₴
3 778,80 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


